Titles you rated
Secret SunshineRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0