Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Blue Lock: Episode NagiRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
CartRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0