Series
Ratings
72
Shop of the LampRated ★ 4.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 4.0
Old Enough! Season 1Rated ★ 5.0
MMTGRated ★ 4.0
BOYS PLANETRated ★ 2.5
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.5- Charingeon Jwippuldo Eobsjiman Season 2Rated ★ 4.0
- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 4.0
- Produce X 101Rated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Produce 48Rated ★ 3.0
Produce 101 Season 2Rated ★ 3.5
Street Girls FighterRated ★ 4.0
Produce 101Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5