Titles you rated
The World of LoveRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
MadonnaRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0
Happy Bus DayRated ★ 2.0
EntangledRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0
Mystery TrainRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0