Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Hannibal RisingRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.0
LeonRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 5.0