Titles you rated
The HimalayasRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
For the EmperorRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
A Monster CallsRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0