Movies
Ratings
807
The Big WeddingRated ★ 1.5
Love, RosieRated ★ 2.0
Stranger Than FictionRated ★ 3.5
Back to BurgundyRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
The Trip to SpainRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Things We Lost in the FireRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 1.5
Incredibles 2Rated ★ 2.5
SomewhereRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.0
The CakemakerRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
Gangster SquadRated ★ 3.5
Up for LoveRated ★ 3.0