Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 0.5
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 1.5
MementoRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5