Series
Ratings
18
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
BNA: Brand New AnimalRated ★ 4.0
Sisyphus : the mythRated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5