Series
Ratings
23
Heart to HeartRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0