Movies
Ratings
695
The World's EndRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
LegendRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 3.0
NeighborsRated ★ 4.0- Tales of the UnusualRated ★ 3.5
God of GamblersRated ★ 3.5
All for the WinnerRated ★ 2.5
Sixty Million Dollar ManRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Freddy vs. JasonRated ★ 2.5
Sadako vs. KayakoRated ★ 2.5
The PhoneRated ★ 3.0