Series
Ratings
97
Ready for StartRated ★ 4.0
Hellsing UltimateRated ★ 4.5
HellsingRated ★ 4.5- Holy LandRated ★ 4.0
- Fighting SpiritRated ★ 3.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Gensomaden SaiyukiRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 3.5- 탱구와 울라숑Rated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 3.5
Ranma 1/2Rated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.5
BonobonoRated ★ 3.5- BonobonoRated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0