Movies
Ratings
563
1917Rated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 1.0
Van HelsingRated ★ 3.0
A Most Wanted ManRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 3.5
Man on a LedgeRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Next Three DaysRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
A History of ViolenceRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
FargoRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5