Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.5
MahjongRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Wedding BanquetRated ★ 2.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
The RosesRated ★ 3.5
3670Rated ★ 4.0
FAQRated ★ 3.0- The Final SemesterRated ★ 4.0
FrantzRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 2.5
MommyRated ★ 4.5
At the BenchRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
MisericordiaRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 4.0