Movies
Ratings
351
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
JobsRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The PlotRated ★ 2.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Annie HallRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5- The Birth of KoreaRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
NerudaRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.0