Series
Ratings
31
Dune: ProphecyRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
HalstonRated ★ 3.5
Pretend It's a CityRated ★ 5.0
Rhythm + FlowRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 4.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0