Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 1.0
SignalRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 1.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0- Transporter: The SeriesRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0- Transporter: The SeriesRated ★ 0.5