Movies
Ratings
79
August RushRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.0