Movies
Ratings
51
ZootopiaRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 1.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5