Series
Ratings
50- 특수사건전담반 TENRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Lovers of MusicRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0