Titles you rated
At the BenchRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 2.5
A River Runs Through ItRated ★ 2.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5