Movies
Ratings
585
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.5
RealRated ★ 1.0
Kizumonogatari Part 3: ReiketsuRated ★ 2.0
Kizumonogatari Part 2: NekketsuRated ★ 2.5
Kizumonogatari Part 1: TekketsuRated ★ 2.5
LolitaRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
LincolnRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 2.5
Memories of the SwordRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.0
FrankenweenieRated ★ 3.5
Officer of the YearRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0
InsidiousRated ★ 2.0