Series
Ratings
115
BakemonogatariRated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 4.5
Super Radical Gag FamilyRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0
Dr. SlumpRated ★ 4.5- 블리치Rated ★ 5.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 5.0
Ranma 1/2Rated ★ 5.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 5.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 5.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 5.0
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 5.0- BakumanRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 5.0
No Game No LifeRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0