Movies
Ratings
57
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
QuickRated ★ 1.0
CocoRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
OasisRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0