Series
Ratings
86
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 2.5
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 3.0- Black ButlerRated ★ 3.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 1.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.0
- The Future DiaryRated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 1.5
Hare+GuuRated ★ 4.0
BonobonoRated ★ 0.5- BonobonoRated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 3.0- ポケットモンスターRated ★ 3.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.0