Movies
Ratings
32
PricelessRated ★ 4.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.5
DittoRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0