Series
Ratings
12
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0