Titles you rated
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 4.0
The Point ManRated ★ 3.0
Bones & AllRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0