Movies
Ratings
61
ChloeRated ★ 5.0
HulkRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The ScentRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0