Titles you rated
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0