Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
La lunaRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0