Titles you rated
SunflowerRated ★ 5.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 0.5
MetamorphosisRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
Juror 8Rated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Who Am IRated ★ 4.5
The EqualizerRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Den of ThievesRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
AwakeRated ★ 3.5