Titles you rated
DivergentRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
The Longest YardRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 3.5
Meet the RobinsonsRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 4.5
Monsters vs. AliensRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
Inspector GadgetRated ★ 3.0