Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 2.0
Two CopsRated ★ 3.5
EXO's SHOWTIMERated ★ 3.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Romantic Call CentreRated ★ 3.0
Cat's PleasesRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 4.5
The Good DetectiveRated ★ 2.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Mr. TrotRated ★ 4.0