Movies
Ratings
20
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0