Series
Ratings
50
Salon De HolmesRated ★ 4.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Hurrah for IndependenceRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
Scumbag SystemRated ★ 3.5
The UntamedRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0- Green Lantern: The Animated SeriesRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.5