Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
MaidRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0