Titles you rated
Sea FogRated ★ 3.5
The UnfairRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
Hitman: Agent 47Rated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Voices of a Distant StarRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5