Titles you rated
The BoysRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Baki Season 1: Part 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 5.0
Marvel's The DefendersRated ★ 3.5
DexterRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
MazinkaiserRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- Montana JonesRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5