Movies
Ratings
63 Final DestinationRated ★ 5.0 Final DestinationRated ★ 5.0
 Art of FightingRated ★ 5.0 Art of FightingRated ★ 5.0
 The Man from NowhereRated ★ 5.0 The Man from NowhereRated ★ 5.0
 The Front LineRated ★ 5.0 The Front LineRated ★ 5.0
 Running TurtleRated ★ 5.0 Running TurtleRated ★ 5.0
 Death Note: The Last NameRated ★ 5.0 Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
 Confession of MurderRated ★ 5.0 Confession of MurderRated ★ 5.0
 Dancing QueenRated ★ 5.0 Dancing QueenRated ★ 5.0
 The TowerRated ★ 5.0 The TowerRated ★ 5.0
 The Devil's GameRated ★ 5.0 The Devil's GameRated ★ 5.0
 ClickRated ★ 5.0 ClickRated ★ 5.0
 The ClientRated ★ 5.0 The ClientRated ★ 5.0
 Murder, Take OneRated ★ 5.0 Murder, Take OneRated ★ 5.0
 Children...Rated ★ 5.0 Children...Rated ★ 5.0
 Death NoteRated ★ 5.0 Death NoteRated ★ 5.0
 TraffickersRated ★ 5.0 TraffickersRated ★ 5.0
 The Yellow SeaRated ★ 5.0 The Yellow SeaRated ★ 5.0
 Kung Fu HustleRated ★ 5.0 Kung Fu HustleRated ★ 5.0
 Wrong TurnRated ★ 5.0 Wrong TurnRated ★ 5.0
 Scandal MakersRated ★ 5.0 Scandal MakersRated ★ 5.0