Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 1.0
World War ZRated ★ 1.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0