Titles you rated
Creating DestinyRated ★ 3.0- Living Among the RichRated ★ 2.5
The Thorn BirdsRated ★ 1.5- Marrying A MillionaireRated ★ 0.5
Love LetterRated ★ 1.0
HealerRated ★ 5.0
Operation ProposalRated ★ 1.5
One Warm WordRated ★ 3.0
1% of AnythingRated ★ 2.0
The Snow QueenRated ★ 1.5
All About EveRated ★ 1.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 2.5
Marry Him If You DareRated ★ 0.5
What's Up FoxRated ★ 1.5
Hello My TeacherRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 2.5
Summer ScentRated ★ 2.0
Spring DayRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0