Movies
Ratings
35
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
High Plains DrifterRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0