Movies
Ratings
561
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 2.5
Café. Waiting. LoveRated ★ 3.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.5
A Single RiderRated ★ 3.0
SingRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.0