Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0