Movies
Ratings
71
The TargetRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
MontageRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0