Movies
Ratings
167
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Heavenly ForestRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 2.5
Crows ZeroRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
The GuardianRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0