Titles you rated
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 5.0
InfernoRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 1.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0