Series
Ratings
133
LostRated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 3.0
EntourageRated ★ 2.5
Can We Love?Rated ★ 2.0
LastRated ★ 2.5
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 4.5
My Beautiful BrideRated ★ 5.0
Melody of LoveRated ★ 2.0
The K2Rated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 4.0
My Horrible BossRated ★ 3.5
MisaengmulRated ★ 3.0- The LoverRated ★ 3.5
My Secret HotelRated ★ 2.0
Bring It On, GhostRated ★ 2.0
Empire of GoldRated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0