Titles you rated
MasqueradeRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0